☰ Menu
Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Środa 28.07.2021

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

wykaz pracodawcow pomoc publiczna 2008 IV kw.

Wykaz pracodawców i osób, z którymi w IV KWARTALE 2008 roku zawarto umowy
 o organizację prac interwencyjnych, robót publicznych, staży, przygotowania zawodowego w miejscu pracy,
refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy, refundację kosztów poniesionych z tytułu
opłaconych składek na ubezpieczenia społeczne
 
 
 
 
 
Lp.
 
 
 
 
Nazwa pracodawcy /
imię i nazwisko
Liczba utworzonych w ramach instrumentów rynku pracy stanowisk
Stażu
Przygotowania zawodowego
Prac interwencyjnych
Robót
publicznych
Refundacji kosztów wyposażenia lub
 doposażenia stanowisk pracy
 
Refundacji kosztów z tytułu opłaconych składek na ubezpieczenia społeczne
1
Agencja Promocyjno-Handlowa Mini-Max W.M.D.J. Ekiert Piła
-
-
-
-
4
-
2
Agencja Reklamowa LINEA Piła
-
-
-
-
1
-
3
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Wielkopolski Oddział Regionalny w Poznaniu
2
2
-
-
-
-
4
Agencja Ubezpieczeniowa Tucholscy sp.j.
1
-
-
-
-
-
5
APANA Sp. z o.o.
-
1
-
-
-
-
6
ARTEK Sklep Wielobranżowy Mariola Zatorska-Kalita
1
-
-
-
-
-
7
AUTO – SERWIS Mechanika Pojazdowa Michał i Adam Fangrof s.c.
-
-
1
-
-
-
8
AUTO-LUBOŃSKI Adam Luboński
1
-
-
-
-
-
9
Ballandia Sala Rekreacyjno-Zabawowa Janusz Sobótka
2
-
-
-
-
-
10
Bank Spółdzielczy w Chodzieży
1
-
-
-
-
-
11
BEST Sp.z o.o.
1
-
-
-
-
-
12
Biuro Consultingowo-Handlowe Jan Guss
-
-
-
-
1
-
13
Biuro Podróży "SUN TRAVEL" Dorota Chabowska
2
-
-
-
1
-
14
Biuro Podróży Słoneczna Przygoda Krzysztof Kassner
-
-
-
-
1
-
15
Biuro Rachunkowe „KSIĘGA” Janina Michniewicz
-
1
-
-
-
-
16
Centrum Ksero STUDIO K2 s.c. Honorata Rauhut, Krzysztof Rauhut
-
-
1
-
1
-
17
Centrum Turystyki VASCO Maciej Fiołka
-
-
-
-
1
-
18
Centrum Ubezpieczeniowe „PRZYSZŁOŚĆ” Michał Nowakowski
-
1
-
-
-
-
19
COPY SYSTEM Tomasz Posadziński
1
-
-
-
-
-
20
Cukiernia – Sklep Spożywczo-Przemysłowy B. Plucińska
1
-
-
-
-
-
21
De Luxe Jolanta Gumińska Romaniszyn
1
-
-
-
-
-
22
Doradca Podatkowy mgr Dorota Nowakowska
-
1
-
-
-
-
23
EDAN Edyta Majchrzak
2
-
-
-
-
-
24
EKO-MŁYN Usługi-Handel Tomasz Sobański
1
-
-
-
-
-
25
ELMAL sp. z o.o. Krzysztof Kunicki
-
-
-
-
3
-
26
Euro-Styl Hanna Szczepaniak
1
-
-
-
-
-
27
FILIP – MEBLE Damian Niewierkiewicz
-
1
-
-
-
-
28
Firma „KORS” Ryszard Kwidzyński
-
-
1
-
-
-
29
Firma „MONTER” Piotr Kupilas Obórka Wielka
-
-
-
-
1
-
30
Firma Handlowa "VITPIL" Barbara Stróżyńska
1
-
-
-
-
-
31
Firma Handlowa „JADWIGA” Jadwiga Wycisło
1
-
1
-
-
-
32
Firma Handlowa „RAY” Pelagia Świątek
2
1
-
-
3
-
33
Firma Handlowa „SELGAR” Sławomir Ponicki
-
-
-
-
1
-
34
Firma Handlowa „TEDI” Tadeusz Klocek
-
-
-
-
1
-
35
Firma Handlowa „TEER” Przemysław Roszkiewicz, Tomasz Roszkiewicz Spółka jawna
-
-
-
-
1
-
36
Firma Handlowa Krzysztof Antoniak
-
1
-
-
-
-
37
Firma Handlowa Sklep Spożywczo - Przemysłowy "KUJAWIACZEK" s.c.
2
-
-
-
-
-
38
Firma Handlowa Woźniak Iwona Woźniak
2
-
-
-
-
-
39
Firma Handlowo – Usługowa „MJJM” Maciej Gadziński
-
1
-
-
-
-
40
Firma Handlowo-Produkcyjna „VEGA”
1
-
-
-
-
-
41
Firma Handlowo-Usługowa "WIOLA"
2
-
-
-
-
-
42
Firma Usługowo Handlowa Adam Subczyński
1
-
-
-
1
-
43
Firma Usługowo-Handlowa "Sieci i Peryferia" s.c. Paweł Grzesik i wspólnicy
1
-
-
-
-
-
44
Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” „Rolnik” w Łobżenicy
3
1
-
-
-
-
45
Gospodarstwo Rolne Sławomir Wegner
-
1
-
-
-
-
46
Gospodarstwo Rolno-Sadownicze Eugeniusz Kupilas
1
-
-
-
-
-
47
GRANIT
1
-
-
-
-
-
48
GRIZZLY-FABE POLI Polska Krzysztof Sławiński
-
-
-
-
2
-
49
Handel i Usługi Sylwia Miniszewska
1
-
-
-
-
-
50
Hurtownia Akwarystyczna „OTOS” Przemysław Malinowski
-
1
-
-
-
-
51
Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Anna Maria Konarska
-
1
-
-
-
-
52
Instalatorstwo Elektryczne Sławomir Marciniec
1
-
-
-
-
-
53
JULIA Artykuły Spożywcze i Przemysłowe
1
-
-
-
-
-
54
Kancelaria Prawna Kazimiera Górska Radca Prawny
1
-
-
-
-
-
55
KOLORAMA Adam Iwanowicz
-
-
-
-
1
-
56
Komat Mieczysław Kozłowski
1
-
-
-
-
-
57
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Pile Włodzimierz Wilkowski
1
-
-
-
-
-
58
Laboratorium Usługowo – Badawcze „BIOCHEMIK” Sp. z o.o.
-
1
-
-
-
-
59
Lakiernictwo i Blacharstwo Samochodowe D. Poczewski
1
-
-
-
-
-
60
LOGO s.c. Lucyna Czajkowska, Piotr Mrotek
-
-
1
-
-
-
61
Mała Elektrownia Wodna Piotr Koźlikowski
-
-
-
-
1
-
62
Małachowski i Spółka - Hurtownia Materiałów Budowlanych Spółka Jawna
4
-
-
-
-
-
63
MANO Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowe M. Nowak
1
-
-
-
-
-
64
MASTER BUD Krajenka
-
1
-
-
-
-
65
Mc Donald’s Polska Sp. z o.o.
1
2
-
-
-
-
66
Mechanika Pojazdowa Kamila Marczak
2
-
-
-
-
-
67
Mechanika Samochodowa Marian Roman
1
-
-
-
-
-
68
MEDIA SYSTEM T.Krasnodemski, J. Kusiorski Sp.j.
1
-
-
-
-
-
69
MH Collection Hanna Berendt – Malinowska
-
1
-
-
-
-
70
Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ujściu
-
-
1
-
-
-
71
Muzeum Okręgowe
-
1
-
-
-
-
72
Nadleśnictwo Złotów
-
1
-
-
-
-
73
NOMI S.A.
-
3
-
-
-
 
74
Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych
1
-
-
-
-
-
75
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łobżenicy
1
-
-
-
-
-
76
ORIENT Helena Bieniek
1
1
-
-
-
-
77
P.H.U. AN-BUD Jakub Andrzejewski
1
-
-
-
-
-
78
P.P.H.U. MARMUR Zakład Betoniarsko-Kamieniarski
-
1
-
-
-
-
79
Parking Strzeżony Magdalena Cybulska
-
-
-
-
1
-
80
Parking Strzeżony Wojciech Góra
-
1
-
-
-
-
81
PHU „ANNA” Anna Helwich
-
-
1
-
-
-
82
PHU „DAN-BUD” Krzysztof Łoboda
1
-
-
-
-
-
83
PHU „PO SĄSIEDZKU” Tomasz Tetzaft
1
-
-
-
-
-
84
PHU JA-NO” s.c. Dolaszewo
-
-
-
-
1
-
85
PHU Transport Drogowy Spedycja Wacław Mrotek
1
-
-
-
-
-
86
Piekarnia – Cukiernia ANNA
2
1
-
-
-
-
87
Piekarnia HANNA Hanna Stepnowska
1
-
-
-
-
-
88
Pizzeria ITALIANA Piotr Kwidziński
1
-
-
-
-
-
89
Poligrafia-Promocja-Reklama SDUDIO K2 Krzysztof Rauhut
-
-
-
-
1
-
90
POLSKA PRESSE Redakcja Tygodnika Pilskiego
1
-
-
-
-
-
91
POLWAY s.c.
-
-
-
-
1
-
92
Poszukiwania Nafty i Gazu „Nafta” Sp. z o.o.
2
-
-
-
-
-
93
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pile
2
-
-
-
-
-
94
Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności
1
-
-
-
-
-
95
PPH „Smakosz“ Łobżenica
1
-
-
-
-
-
96
Pracownia Krawiecka „TEX – MIX” Bożena Szałata
-
1
-
-
-
-
97
Pralnia SONIA Stanisław Pirch
-
-
-
-
3
-
99
Prokuratura Rejonowa w Pile
1
-
-
-
-
-
98
PRO-MODA Beata Wojtecka
-
1
-
-
-
-
100
Przedsiębiorstwo „TRANS – TOK” s.c. Anna Szerement, Stanisław Szerement
-
-
1
-
-
-
101
Przedsiębiorstwo Barbara Szalska
1
-
-
-
-
-
102
Przedsiębiorstwo Budowlane „PBR” S.A.
2
-
-
-
-
-
103
Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne B. Kropiński
1
-
-
-
-
-
104
Przedsiębiorstwo Handlowe „ELEKTRO – DOM” Hurt – Detal Julian Dominiak
-
2
-
-
-
-
105
Przedsiębiorstwo Handlowe „UNIVERS” Longina Komar
-
1
-
-
-
-
106
Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe „BOMYX” s.c.
1
1
-
-
-
-
107
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "BARPOL" Ewa Baran
1
-
-
-
-
-
108
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „ART.-INK” Sebastian Kowalski
-
-
-
-
1
-
109
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „DAWID” Zenon Polaszek
-
-
-
-
1
-
110
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „FOTO-SALON” Grzegorz Zięba
-
-
-
-
1
-
111
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Łukasz Bęben
-
-
-
-
1
-
112
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne „Justyna” Maria Rujna, Andrzej Pawłowski
-
-
-
-
3
-
113
Przedsiębiorstwo Obsługi Maszyn Sp. z o.o.
1
-
-
-
-
-
114
Przedsiębiorstwo Poligraficzno-Wydawnicze "ANGRAF" Andrzej Dębski
4
-
-
-
-
-
115
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe "ALMA" Dariusz Kułaga
2
-
-
-
-
-
116
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Zofia Błoch
1
-
-
-
-
-
117
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „BAR-BUD”
1
-
-
-
-
-
118
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „POLTOM” Jadwiga Janicka
-
-
-
-
2
-
119
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „ZO-JA”
-
1
-
-
-
-
120
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Artur Bochenek
2
-
-
-
-
-
121
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe P.H.U. „Kamilla Rusiecka” Kamilla Lis
1
-
-
-
1
-
122
Przedszkole Publiczne Nr 11 w Pile
1
1
-
-
-
-
123
Przedszkole Publiczne Nr 18 im. Kubusia Puchatka w Pile
-
1
-
-
-
-
124
Przedszkole Publiczne Nr 19 im. Misia Uszatka w Pile
-
2
-
-
-
-
125
Przedszkole Publiczne Nr 3 w Pile
-
1
-
-
-
-
126
Przedszkole Publiczne Nr 5 w Pile
1
-
-
-
-
-
127
Przedszkole Publiczne w Łobżenicy
-
1
-
-
-
-
128
Przychodnia Medycyny „VITA” Hanna Rauhut-Wawrzyniak
-
-
-
-
1
-
129
Publiczne Przedszkole Nr 14 w Pile
1
1
-
-
-
-
130
Publiczne Przedszkole Nr 4 w Pile
-
1
-
-
-
-
131
Restauracja – Hotel „DOM POLSKI” Wyrzysk
-
1
-
-
-
-
132
ROLL – MASAŻ Aleksandra Kamińska
-
1
-
-
-
-
133
Salon Fryzjarsko-Kosmetyczny EWA
1
-
-
-
-
-
134
Salon Fryzjerski "MAURO" Hotel "Gromada" Dorota Krzyżanek
1
-
-
-
-
-
135
Salon Fryzjerski „EWA” Ewa Grochowska
1
-
-
-
-
-
136
Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Wena Jolanta Jenczewska
1
-
-
-
-
-
137
SIGMA LED Beata Życka
-
1
-
-
-
-
138
SKATE SHOP "REWIR" Aneta Moskwa
1
-
-
-
-
-
139
Sklep Herkules Justyna Wiczyńska
1
-
-
-
-
-
140
Sklep Jubilersko-Przemysłowy „DIAMENT” Małgorzata Wojciechowska
-
-
-
-
1
-
141
Sklep Ogólnospożywczy Pochodzenia Krajowego i Zagranicznego Barbara Dropińska
-
-
1
-
-
-
142
Sklep Rolno-Spożywczy i Kwiaty A. Wieczorek
1
-
-
-
-
-
143
Sklep Spożywczy Bożena Stefaniak
-
1
-
-
-
-
144
Sklep Wielobranżowy Ryszard Dudek
1
-
-
-
-
-
145
Sklep Wielobranżowy Żaneta Mrotek
1
-
-
-
-
-
146
SOKAL Beata Sokal, Marek Sokal
-
-
-
-
1
-
147
Sp. j. „MICHAŁ” St. i J. Helt
3
-
-
-
-
-
148
Specjny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej
1
-
-
-
-
-
149
Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Wyrzysku
1
-
-
-
-
-
150
Spółka Cywilna „INA” Iwona Woźniak, Marcin Woźniak
3
-
-
-
3
-
151
Stacja Doświadczalna Oceny Odmian w Nowej Wsi Ujskiej
1
-
-
-
-
-
152
Stadnina Koni w Dobrzyniewie Sp. z o.o.
1
-
1
-
-
-
153
Studio Urody KATRINO
1
-
-
-
-
-
154
Szkoła Podstawowa im. Agnieszki Bartol w Mirosławiu
-
1
-
-
-
-
155
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Ujściu
1
-
-
-
-
-
156
Szkoła Podstawowa im. Kardynała St. Wyszyńskiego w Wysokiej
1
-
-
-
-
-
157
Szkoła Podstawowa w Mościskach
1
-
-
-
-
-
158
Szkoła Podstawowa w Wysokiej
-
1
-
-
-
-
159
Szkoła Podstawowa Wyrzysk
-
1
-
-
-
-
160
Szkoła Policji w Pile
2
4
-
-
-
-
161
Świat Drzwi i Okien Dariusz Wrzeszcz, Zbigniew Kucharczyk
-
-
-
-
2
-
162
TDC Polska Jacek Nyga, Marzena Nyga s.c.
1
-
-
-
-
-
163
Transport – Handel – Usługi „TRÓJKA” Katarzyna Wasilewska – Adamiak
-
1
-
-
-
-
187
Urząd Gminy Kaczory
-
-
-
3
-
-
164
Urząd Gminy Miasteczko Krajeńskie
1
-
-
-
-
-
188
Urząd Gminy Szydłowo
-
-
-
2
-
-
186
Urząd Miasta i Gminy Wysoka
-
-
-
4
-
-
165
Urząd Miejski Gminy Łobżenica
3
-
-
5
-
-
185
Urząd Miejski w Ujściu
-
-
-
4
-
-
166
Urząd Miejski Wyrzysk
2
-
-
7
-
-
167
Usługi Ogólnobudowlane „MAR – BUD” Mariusz Zieliński
-
2
-
-
-
-
168
Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.
1
-
-
-
-
-
169
Wielkopolski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych
-
1
-
-
-
-
170
WNW Paulina Szczepaniak
1
-
-
-
-
-
171
WOKAVIT Dystrybucja Ewa Woźniak
1
-
-
-
-
-
172
Wyższa Szkoła Biznesu
2
-
-
-
-
-
173
Zaklad Budownictwa Ogólnego „DOMEK”
-
1
-
-
-
-
174
Zakład Ogólnobudowlany "TUBYLEC" Izabela Wolszczak
1
-
-
-
-
-
175
Zakład Ogólnobudowlany Jerzy Witkowski
-
1
-
-
-
-
176
Zakład Produkcji Odzieży „SHARK” Jarosław Kamiński
-
-
-
-
2
-
177
Zakład Produkcyjno-Handlowy Grzegorz i Arkadiusz Jedlikowscy PIEKARNIA
-
-
-
-
3
-
179
Zakład Usługowo – Handlowy „KAMA 2” Janina Kosicka
-
1
-
-
-
-
178
Zakłady Przemysłu Ziemniaczanego
1
-
-
-
-
-
180
Zespół Ekonomiczno - Administracyjny Szkół Miasta i Gminy w Ujściu
1
-
-
-
-
-
181
Zespół Opieki Zdrowotnej w Wyrzysku
1
-
-
-
-
-
182
Zespół Szkół w Szydłowie
1
-
-
-
-
-
183
ZHU „SYLWIA” Sylwia Heymann
-
-
1
-
-
-
184
Związek Stowarzyszeń Pilski Bank Żywności
-
3
-
-
-
-
Wytworzył:
Udostępnił:
Bernacki Rafał
(2009-01-20 14:13:39)
Ostatnio zmodyfikował:
Bernacki Rafał
(2009-01-20 14:20:47)

       DRUKUJ TĘ STRONĘ Obrazek drukarki    
 
liczba odwiedzin: 127