☰ Menu
Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Środa 28.07.2021

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Wykaz pracodawców i osób, z którymi w III KWARTALE 2008 roku zawarto umowy

Wykaz pracodawców i osób, z którymi w III KWARTALE 2008 roku zawarto umowy
 o organizację prac interwencyjnych, robót publicznych, staży, przygotowania zawodowego w miejscu pracy,
refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy, refundację kosztów poniesionych z tytułu
opłaconych składek na ubezpieczenia społeczne
 
 
 
 
 
Lp.
 
 
 
 
Nazwa pracodawcy /
imię i nazwisko
Liczba utworzonych w ramach instrumentów rynku pracy stanowisk
Stażu
Przygotowania zawodowego
Prac interwencyjnych
Robót
publicznych
Refundacji kosztów wyposażenia lub
 doposażenia stanowisk pracy
 
Refundacji kosztów z tytułu opłaconych składek na ubezpieczenia społeczne
1
Agencja Nieruchomości Rolnych
2
-
-
-
-
-
2
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
2
2
-
-
-
-
3
Agencja Rozwoju Północnej Wielkopolski
1
-
-
-
-
-
4
Agent Ubezpieczeniowy Piotr Sawicki
-
-
-
-
1
-
5
AGROPLON Sp. z o.o.
-
-
1
-
-
-
6
AKCES Sp. z o.o.
-
1
-
-
-
-
7
ALMAR Aleksandra Zenel
1
3
-
-
-
-
8
ALTVATER PIŁA Sp. z o.o.
-
7
-
-
-
-
9
ASECURA-SERVICE Sp. z o.o.
-
4
-
-
-
-
10
ASTA-BUD Sp. z o.o.
-
4
-
-
-
-
11
ASTA-NET Małdziński, Ryczek Sp. j.
-
2
-
-
-
-
12
AUTO USŁUGI Andrzej Jesion
1
-
-
-
-
-
13
AUTO-BAR Usługi Akwarystyczne Anna Malinowska
-
2
-
-
-
-
14
AUTO-MOTO-PABICH Dorota Pabich
1
-
-
-
-
-
15
AVA Sp. z o.o.
1
-
-
-
-
-
16
AXO & PARTNER Dom Finansowy Adam Olejarz
2
-
-
-
-
-
17
Bank Gospodarki Żywnościowej S.A.
1
-
-
-
-
-
18
Bank Spółdzielczy w Białośliwiu
1
-
-
-
-
-
19
BAR U IWONY Franciszek Śliwa
1
-
-
-
-
-
20
BdW KOLASA Wiesława Kolasa
-
1
-
-
-
-
21
BEAUTY VITAL Akademia Piękna i Zdrowia Agnieszka Völker
1
1
-
-
-
-
22
Biuro Biegłych Rewidentów PSW Sp. z o.o.
1
-
-
-
-
-
23
Biuro Ekonomiczno-Finansowe Kancelaria Podatkowa Wiesława Maciejewska
1
-
-
-
-
-
24
Biuro Podróży „Słoneczna Pogoda” Krzysztof Kassner
1
-
-
-
-
-
25
BOHARD Zakład Wielobranżowy s.c. Jerzy Hardyk i Marcin Hardyk
1
2
-
-
-
-
26
Centrum Kształcenia Ustawicznego
1
-
-
-
-
-
27
Centrum Road Transport Polska Sp. z o.o.
1
-
-
-
-
-
28
Co. FINANCE Centrum Obsługi Finansowej Agnieszka Wolszon
1
-
-
-
-
-
29
De Luxe Jolanta Gumińska - Romaniszyn
1
-
-
-
-
-
30
Dom Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II
-
9
-
-
-
-
31
Dom Pomocy Społecznej w Chlebnie
2
-
-
-
-
-
32
Dom Pomocy Społecznej w Falmierowie
-
1
-
-
-
-
33
Dom Pomocy Społecznej w Pile
2
-
-
-
-
-
34
Dom Pomocy Społecznej w Rzadkowie
3
-
-
-
-
-
35
DONNA 2 Urszula Bober
1
-
-
-
-
-
36
Doradca Podatkowy mgr Dorota Nowakowska
1
-
-
-
-
-
37
Doradca Ubezpieczeniowy Teresa Karczewska – Rohde
1
-
-
-
-
-
38
DUO Martyna Pałacha
-
1
-
-
-
-
39
EFKA Wydawnictwo Szkolne Promocja–Hurt–Detal Felicja Kalinowska
1
-
-
-
-
-
40
EKO–MŁYN Usługi - Handel Tomasz Sobański
1
-
-
-
-
-
41
EURO – STYL Hanna Szczepaniak
1
-
-
-
-
-
42
Euro Trade Technology Sp. z o.o.
-
1
-
-
-
-
43
F.H.U. MARKOWA Marek Szopiński
-
1
-
-
-
-
44
FHU „KRZYSZTOF” Bartosz Buczyński
1
-
-
-
-
-
45
Firma ASTA - NET Małdziński, Ryczek s.j.
2
-
-
-
-
-
46
Firma Handlowa „SELGAR” Sławomir Ponicki
3
-
-
-
-
-
47
Firma Handlowa „JADWIGA” Jadwiga Wycisło
1
-
1
-
-
-
48
Firma Handlowa „KATARZYNA” Antonina Tereshchenko-Powałka
-
-
1
-
-
-
49
Firma Handlowa „MATIS” Teresa Półtorak
-
-
1
-
-
-
50
Firma Handlowa „NEW STYL” Beata Borynik-Serej
1
-
-
-
-
-
51
Firma Handlowa „NEW STYL” Zenon Serej
1
-
-
-
-
-
52
Firma Handlowa „RAY” Pelagia Świątek
2
9
-
-
-
-
53
Firma Handlowa „SELGAR” Sławomir Ponicki
-
-
1
-
2
-
54
Firma Handlowa „Woźniak” Iwona Woźniak
3
-
-
-
-
-
55
Firma Handlowa IREX Kazimiera Hłuchyj
1
-
-
-
-
-
56
Firma Handlowa Maria Mularczyk
-
1
-
-
-
-
57
Firma Handlowa Rosa Marek Rosa
3
-
-
-
-
-
58
Firma Handlowo – Usługowa „KAMA” Kamila Maria Semenow
1
-
-
-
-
-
59
Firma Handlowo – Usługowa MARIO Mariusz Berent
1
-
-
-
-
-
60
Firma Handlowo Usługowa Adam Subczyński
2
-
-
-
-
-
61
Firma Handlowo-Produkcyjna VEGA
1
-
-
-
-
-
62
Firma Handlowo-Usługowa AA Andrzej Ancuta
-
-
1
-
-
-
63
Firma Handlowo-Usługowa GOWERA Agnieszka Gotlib Piła
-
-
-
-
1
-
64
Firma Handlowo-Usługowa Rolpap Dariusz Perliński
-
1
-
-
-
-
65
Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna „ETKA“ Jopek Ewelina
-
1
-
-
-
-
66
Firma MONTER Piotr Kupilas
-
-
1
-
-
-
67
Firma Prywatna „PIERWIOSNEK” Krystyna Harnacińska
-
1
-
-
-
-
68
Firma Ryszard Kuś
-
1
-
-
-
-
69
Firma Szkoleniowa ATTC Bogumiła Hromiak-Paprzycka
1
-
-
-
-
-
70
Firma Usługowa Marek Mańkowski
2
-
-
-
-
-
71
Firma Usługowo-Doradczo-Szkoleniowa D&D Danuta Dankowska
1
-
-
-
-
-
72
Firma Usługowo-Handlowa Usługi Transportowe Władysława Białkowska
-
1
-
-
-
-
73
Gabinet Kosmetyczny „Magdalena” Magdalena Rocławska
1
-
-
-
-
-
74
Gabinet Kosmetyczny Agata Hryncewicz
1
-
-
-
-
-
75
Gabinet Weterynaryjny Jarosław Matuszewski
-
1
-
-
-
-
76
Gastronomia „Pod Złotym Klonem” Lidia Ćwiklik
1
-
-
-
-
-
77
Gastronomia Handel Andrzej Mojsiewicz
2
-
-
-
-
-
78
Gastronomia Leszek Balcerowski Kawiarnia „Jagienka”
-
2
-
-
-
-
79
Gimnazjum Nr 5 im. Tadeusza Kościuszki
-
3
-
-
-
-
80
Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II
-
1
-
-
-
-
81
Global Security Sp. z o.o.
1
-
-
-
-
-
82
Gminna Spółdzielnia “Samopomoc chłopska” “Rolnik”
4
1
-
-
-
-
83
Gminne Centrum Kultury
1
-
-
-
-
-
84
Gospodarstwo Rolne Hubert Szurik
2
-
-
-
-
-
85
Gospodarstwo Rolno-Sadownicze Danuta Jerzy Król
1
-
-
-
-
-
86
Gospodarstwo Sadownicze M i R Pinkowscy
1
-
-
-
-
-
87
HIPOMEDICAL 2 Ośrodek Rehabilitacji Dzieci „Zabajka 2” S.C.
1
-
-
-
-
-
88
KAMELEON Agencja Wydawniczo-Reklamowa Arkadiusz Knap
-
-
1
-
-
-
89
KAMPOL Artur Konasiński
-
1
-
-
-
-
90
Kiosk „Ruchu” Sławomir Nowak
1
-
-
-
-
-
91
Komenda Powiatowa Policji
4
-
-
-
-
-
92
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Pile Michał Mertsch
1
-
-
-
-
-
93
Kwiaciarnia „BRATEK” Barbara Strógarek
-
1
-
-
-
-
94
LASOTA – ARCHITEKTURA Leszek Lasota
1
-
-
-
-
-
95
Małachowski i Spółka – Hurtownia Materiałów Budowlanych spółka jawna
4
-
-
-
-
-
96
Mc Donald's Polska Sp. z o.o.
3
4
-
-
-
-
97
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
1
2
-
-
-
-
98
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
1
-
-
-
-
-
99
Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wysokiej
1
-
-
-
-
-
100
Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Wyrzysku
-
1
-
-
-
-
101
Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ujściu
1
1
-
-
-
-
102
Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wyrzysku
1
1
-
-
-
-
103
MPM s.c.
1
-
-
-
-
-
104
Muzeum Okręgowe
2
4
-
-
-
-
105
NAM-TEL Andrzej Namerła
1
-
-
-
-
-
106
NET-TO Arleta Subczyńska
-
1
-
-
-
-
107
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „MUTMED”
2
1
-
-
-
-
108
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medycyny Specjalistycznej „Orthoz” Teresa Łakowicz
1
-
-
-
-
-
109
Niepubliczny Zespół Poradni Specjalistycznych „PULS” w Pile Grażyna Budasz
-
1
-
-
-
-
110
NOMI S.A.
-
1
-
-
-
-
111
Ogólnokrajowa Spółdzielnia Turystyczna GROMADA
3
-
-
-
-
-
112
Ogólnopolski Związek Pracodawców Transportu Drogowego
1
-
-
-
-
-
113
Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych
1
-
-
-
-
-
114
ORIENT Helena Bieniek
3
2
-
-
-
-
115
Ośrodek Archiwizacji i Usług Ekonomicznych AUDIATOR Sp. z o.o.
1
-
-
-
-
-
116
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli
1
-
-
-
-
-
117
Ośrodek Szkolenia Zawodowego s.c. Zdzisław Romaniszyn, Małgorzata Romaniszyn
-
1
-
-
-
-
118
Ośrodek Upowszechnienia Kultury
-
1
-
-
-
-
119
P.H.U. AN – BUD Jakub Andrzejewski
1
-
-
-
-
-
120
P.R.E.S.C.O. Sp. z o.o.
2
-
-
-
-
-
121
Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Św. Mikołaja w Ujściu tworząca Warsztaty Terapii Zajęciowej
-
2
-
-
-
-
122
PHU „ARAMIS” Miroslaw Helwich
-
1
-
-
-
-
123
PHU „DOMLUX” Karol Derdowski
1
-
-
-
-
-
124
PHU SANTECH Maciej Urbaniak
-
-
1
-
-
-
125
PHU Transport Drogowy Spedycja Wacław Mrotek
-
1
-
-
-
-
126
POLMARKT Andreas Walachnia
-
-
1
-
-
-
127
Polska Fundacja Przedsiębiorczości
1
-
-
-
-
-
128
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umyslowym KOŁO
w Pile
1
1
-
-
-
-
129
POLSTER s.c. Jacek Kuczyński, Waldemar Linda
1
1
-
-
-
-
130
Poszukiwania Nafty i Gazu „NAFTA” Sp. z o.o.
2
-
-
-
-
-
131
Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Jadwiga Dorota Nowakowska
1
-
-
-
-
-
132
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna
1
-
-
-
-
-
133
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
2
1
-
-
-
-
134
Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego
1
-
-
-
-
-
135
Powiatowy Zarząd Dróg
1
-
-
-
-
-
136
Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności
1
-
-
-
-
-
137
PPH „ANMAR” Anna Kropińska Puciłowska
-
3
-
-
-
-
138
PPHU „FAN DRÓB” Rafał Maławy
1
-
-
-
-
-
139
PPHU „MAR-ART” Wojciech Markiewicz
-
1
-
-
-
-
140
PPHU DOMUS Renata Drogosz
1
-
-
-
-
-
141
PPHU DUDA
-
1
-
-
-
-
142
PPHU PETROL-HAWEN J. Zmyślony, A. Zmyślona
1
-
-
-
1
-
143
PPWH „TEREDA” Teresa Chrząstek
2
-
-
-
-
-
144
Pracownia Krawiecka „TEX-MIX” Bożena Szałata
-
-
1
-
-
-
145
Pralnia „SONIA” Stanisław Pirch
-
5
-
-
-
-
146
PRO – MODA Beata Wojtecka
1
-
-
-
-
-
147
Prokuratura Rejonowa
2
-
-
-
-
-
148
Prywatna Szkoła Języków Obcych „HELLO” s.c.. Lila Siatkowska, Katarzyna Nitecka
1
-
-
-
-
-
149
Przedsiębiorstwo AGRICOLA Sp. z o.o.
-
2
-
-
-
-
150
Przedsiębiorstwo Budowlane „PBR” S.A.
-
3
-
-
-
-
151
Przedsiębiorstwo Handlowe EKAR r. Pyszka, A. Bielecki S.J.
1
-
-
-
-
-
152
Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe EMS Sp. j. Marian Stasiak, Krzysztofa Stasiak – Fidler, Małgorzata Łęcka
2
-
-
-
-
-
153
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „AQUA-JOL” Jolanta Jasińska
1
-
-
-
-
-
154
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „MARKO” Marek Rózga
1
-
-
-
-
-
155
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „PAG” Grażyna Król - Piekarska
1
-
-
-
-
-
156
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „SKAMA” Piotr Skalski, Janusz Majda s.j.
1
-
-
-
-
-
157
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ISOL Import-Eksport s.c. Ewelina Brzeska, Andrzej Brzeski
-
-
1
-
-
-
158
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Łukasz Bęben
-
-
1
-
-
-
159
Przedsiębiorstwo Handlowo–Produkcyjno–Usługowe EMAK s.c. Elżbieta Michałek, Wojciech Kochanek
1
-
-
-
-
-
160
Przedsiębiorstwo Handlowo–Usługowe „BOMYX” s.c. Iwona Boczula, Roman Boczula
1
2
-
-
-
-
161
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o.
1
-
-
-
-
-
162
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Ja-Mał” Janusz Smyk
1
-
-
-
-
-
163
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „BAGUETTE” Elżbieta Wasilewska-Kondelka, Maciej Kondelka, Katarzyna Kondelka Megger Sp.j.
-
2
-
-
-
-
164
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „KAMEL” Mirosław Gracz
-
1
-
-
-
-
165
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Janusz Możdżyński
-
-
1
-
-
-
166
Przedsiębiorstwo Produkcyjno–Handlowo-Usługowe „ALMA” Dariusz Kułaga
2
-
-
-
-
-
167
Przedsiębiorstwo Usługowe „A-Z” Barbara Szczęsna
1
3
-
-
-
-
168
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe „RETMAN” Iwona Iwicka
-
-
1
-
-
-
169
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „DAN-MAR” Hurt-Detal, Eksport-Import Danuta Bogdańska
1
-
-
-
-
-
170
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „TECHBUD” Jan Kozera
-
5
-
-
-
-
171
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji 
1
-
-
-
-
-
172
Przedszkole Publiczne Nr 1
-
1
-
-
-
-
173
Przedszkole Publiczne Nr 11
1
1
-
-
-
-
174
Przedszkole Publiczne Nr 17 im. Krasnala Hałabały
-
2
-
-
-
-
175
Przedszkole Publiczne Nr 18 im. Kubusia Puchatka
-
1
-
-
-
-
176
Przedszkole Publiczne Nr 19 im. Misia Uszatka
1
-
-
-
-
-
177
Przedszkole Publiczne Nr 6
1
-
-
-
-
-
178
Przedszkole Publiczne w Łobżenicy
1
-
-
-
-
-
179
Przedszkole Publiczne w Miasteczku Krajeńskim
-
2
-
-
-
-
180
Przedszkole Publiczne w Ujściu
1
-
-
-
-
-
181
Przedszkole Publiczne z Oddziałem Zamiejscowym z siedzibą w Ujściu
-
1
-
-
-
-
182
Przewozy Autokarowe Mirosław Polaczek
-
1
-
-
-
-
183
Publiczne Przedszkole Nr 2
-
1
-
-
-
-
184
Publiczne Przedszkole Nr 5
2
-
-
-
-
-
185
RADMONT Radosław Walewski
-
2
-
-
-
-
186
Rekrutacja, Szkolenia, Zarządzanie Personelem – COGITO Krzysztof Wolak
2
-
-
-
-
-
187
Restauracja – Hotel „Dom Polski” Danuta Łęga
1
-
-
-
-
-
188
RONDELI Anna Pakiet
1
-
-
-
-
-
189
Salezjańska Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
-
2
-
-
-
-
190
Salon Optyczny Michał Karski
2
-
-
-
-
-
191
Salon Optyczny Paweł Kozubowski
1
-
-
-
-
-
192
Samorządowa Administracja Mieszkaniowa w Wyrzysku
1
-
-
-
-
-
193
Samorządowe Przedszkole w Białośliwiu
1
-
-
-
-
-
194
SEZAM Piotr Przybylski Henryk Przybylski
-
-
-
-
1
-
195
Sklep „India” Odzież-Upominki Monika Maciejewska
1
-
-
-
-
-
196
Sklep Maria Duda
1
2
-
-
-
-
197
Sklep odzieżowy Grzegorz Banach
1
-
-
-
-
-
198
Sklep SAWA Wiesława Rozpłoch
1
-
-
-
-
-
199
Sklep Spożywczo-Przemysłowy „GABI” Gabriela Poznańska
1
-
-
-
-
-
200
Sklep Spożywczo-Przemysłowy „KALINA”
1
-
-
-
-
-
201
Sklep Spożywczo-Przemysłowy Czesław Luberski
1
2
-
-
-
-
202
Sklep Spożywczo-Przemysłowy Elżbieta Poznańska
1
-
-
-
-
-
203
Sklep Spożywczo–Przemysłowy PELA Handel Obwoźny Helena Zachara, Dorota Górzna s.c.
1
-
-
-
-
-
204
Sklep Wielobranżowy „ARTEK” Mariola Zatorska-Kalita
2
-
-
-
-
-
205
Sklep Wielobranżowy Andrzej Głowacki
1
-
-
-
-
-
206
Sklep Wielobranżowy Małgorzata Cichostępska
-
1
-
-
-
-
207
Sklep Wielobranżowy VIOLA Wioletta Gawrońska
1
-
-
-
-
-
208
Spółka cywilna „INA” Iwona Woźniak, Marcin Woźniak
2
-
-
-
-
-
209
Stacja Paliw Ryszard Pepliński
1
-
-
-
-
-
210
Stowarzyszenie Pomocy Humanitarnej
-
1
-
-
-
-
211
Studio Urody KAPRYS Aleksandra Michalak
1
-
-
-
-
-
212
Studio Zajęć Ruchowych Linea Mateusz Rauhut
1
-
-
-
-
-
213
Szkoła Nauki Jazdy „OMEGA” Maciej Dończewski
-
1
-
-
-
-
214
Szkoła Podstawowa im. Agnieszki Bartol w Mirosławiu
-
1
-
-
-
-
215
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Wyrzysku
-
2
-
-
-
-
216
Szkoła Podstawowa im. Wiktora Kaji w Białośliwiu
-
1
-
-
-
-
217
Szkoła Podstawowa Nowa Wieś Ujska
-
1
-
-
-
-
218
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Olimpijczyków Polskich
-
2
-
-
-
-
219
Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Dzieci Polskich
-
1
-
-
-
-
220
TASO Tadeusz Sobkowiak
1
-
-
-
-
-
221
TDC Polska Jacek Nyga, Marzena Nyga s.c.
2
-
-
-
-
-
222
Towarzystwo Salezjańskie Inspektoria p.w. Św. Wojciecha
1
-
-
-
-
-
223
TRANDIG Błażej Sułek Piła
-
-
-
-
1
-
224
TV ASTA Sp. z o.o.
1
-
-
-
-
-
225
Ujski Dom Kultury
-
1
-
-
-
-
226
Urząd Gminy Kaczory
-
4
-
-
-
-
227
Urząd Gminy Miasteczko Krajeńskie
-
3
-
1
-
-
228
Urząd Gminy Szydłowo
2
11
-
-
-
-
229
Urząd Gminy w Białośliwiu
1
-
-
-
-
-
230
Urząd Miasta i Gminy Wysoka
1
12
-
-
-
-
231
Urząd Miasta Piły
1
2
-
-
-
-
232
Urząd Miejski Gminy Łobżenica
3
5
-
-
-
-
233
Urząd Miejski w Ujściu
3
5
-
-
-
-
234
Urząd Miejski w Wyrzysku
3
1
-
-
-
-
235
Usługi Lekarsko-Weterynaryjne Tomasz Gruchalski
1
-
-
-
-
-
236
Usługi Remontowo-Budowlane Ireneusz Mikosz
-
-
1
-
-
-
237
Usługowy Zaklad Ślusarski  Marek Martenka
-
-
1
-
-
-
238
VISION Monika Trzebna
1
-
-
-
-
-
239
Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.
1
-
-
-
-
-
240
Wielkopolski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych
2
-
-
-
-
-
241
Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa „OSIEDLE”
-
3
-
-
-
-
242
Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska
1
-
-
-
-
-
243
Wojewódzki Urząd Pracy
-
1
-
-
-
-
244
Wojskowa Komenda Uzupełnień
1
-
-
-
-
-
245
WOKAVIT Dystrybucja Ewa Woźniak
2
1
-
-
-
-
246
Wyrzyskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.
-
1
-
-
-
-
247
Wytwórnia Pierogów Domowych „Pierożek”
1
-
-
-
-
-
248
Wyższa Szkoła Biznesu
1
-
-
-
-
-
249
Zakład Budownictwa Ogólnego „DOMEK” Krzysztof Łukowski
-
1
-
-
-
-
250
Zakład Elektroniczny Roman Nowakowski
-
1
-
-
-
-
251
Zakład Fryzjerski „Weronika” Emilia Piechocka
1
-
-
-
-
-
252
Zakład Fryzjerski PAULINA Paulina Witkowska
1
-
-
-
-
-
253
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Łobżenica
-
1
-
-
-
-
254
Zakład Handlowo - Usługowy Szymon Witkowski
1
-
-
-
-
-
255
Zakład Mechaniki i Blacharstwa Samochodowego Wojciech Gałązka
-
1
-
-
-
-
256
Zakład Ogólnobudowlany DAM – BUD Damian Kozera
1
-
-
-
-
-
257
Zakład Produkcyjno – Handlowy Tadeusz Stępniewski
4
-
-
-
-
-
258
Zakład Produkcyjno Handlowy Wielobranżowy „Stolprodex”
-
3
-
-
-
-
259
Zakład Produkcyjno-Handlowy Tadeusz Stępniewski
-
3
-
-
-
-
260
Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Bernard Królak
1
-
-
-
-
-
261
Zakład Ubezpieczeń Społecznych
2
-
-
-
-
-
262
Zakład Usług Leśnych i Transportowych „ZULIT”
-
1
-
-
-
-
263
Zakład Usługowo – Handlowy Iwona Knapska
1
-
-
-
-
-
264
Zakład Usługowo-Handlowy Szymon Witkowski
-
2
-
-
-
-
265
Zakład Usługowy Naprawa Obuwia Michał Michałowski
1
-
-
-
-
-
266
Zespół Opieki Zdrowotnej w Wyrzysku
2
2
-
-
-
-
267
Zespół Szkół Stara Łubianka
1
-
-
-
-
-
268
Zespół Szkół Techniczno-Rolniczych Nieżychowo
1
-
-
-
-
-
269
Zespół Szkół w Starej Łubiance
-
2
-
-
-
-
270
Zespół Szkół w Szydłowie
1
3
-
-
-
-
271
Związek Stowarzyszeń Pilski Bank Żywności
-
2
-
-
-
-
 
 
Wytworzył:
Udostępnił:
Wika Artur
(2008-10-17 13:25:43)
Ostatnio zmodyfikował:
Wika Artur
(2008-10-17 13:28:18)

       DRUKUJ TĘ STRONĘ Obrazek drukarki    
 
liczba odwiedzin: 559