☰ Menu
Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Środa 28.07.2021

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Wykaz pracodawców i osób, z którymi w II KWARTALE 2008 roku zawarto umowy o organizację prac interwencyjnych, robót publicznych, staży, przygotowania zawodowego w miejscu pracy, kosztów [...]

Wykaz pracodawców i osób, z którymi w II KWARTALE 2008 roku zawarto umowy
 o organizację prac interwencyjnych, robót publicznych, staży, przygotowania zawodowego w miejscu pracy,
refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy, refundację kosztów poniesionych z tytułu
opłaconych składek na ubezpieczenia społeczne
 
 
 
 
 
Lp.
 
 
 
 
Nazwa pracodawcy /
imię i nazwisko
Liczba utworzonych w ramach instrumentów rynku pracy stanowisk
Stażu
Przygotowania zawodowego
Prac interwencyjnych
Robót
publicznych
Refundacji kosztów wyposażenia lub
 doposażenia stanowisk pracy
 
Refundacji kosztów z tytułu opłaconych składek na ubezpieczenia społeczne
1.
„Ars Medical” Sp. z o.o.
1
-
-
-
-
-
2.
„AVA” Sp. z o.o.
1
-
-
-
-
-
3.
„BARMA” Marian Kosmowski 
1
-
-
-
-
-
4.
„Inter - Caro” w Pile Marzena Nyga
1
-
-
-
-
-
5.
„KOMAT” Mieczysław Kozłowski
-
-
1
-
-
-
6.
„MPM” s.c.
2
-
-
-
-
-
7.
„PARKING STRZEŻONY” Wojciech Góra
-
1
-
-
-
-
8.
Agencja Promocyjno-Handlowa MINI-MAX sp. jawna Piła
-
-
-
-
2
-
9.
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
2
1
-
-
-
-
10.
Agent Ubezpieczeniowy Piotr Sawicki
1
-
-
-
-
-
11.
ALIBABKA s.c. Irena i Tadeusz Wiśniewscy
1
2
-
-
-
-
12.
AN - TRANS Angelika Pszczółka
1
-
-
-
-
-
13.
AUTO - FRANCE G.P. Grażyna Pudliszewska
-
1
-
-
-
-
14.
Bank Gospodarki Żywnościowej S.A. Oddział Operacyjny w Pile
1
-
-
-
-
-
15.
Bank Polska Kasa Opieki S.A. I Oddział w Pile
2
-
-
-
-
-
16.
Bank Zachodni WBK S.A. II Oddział w Pile
1
-
-
-
-
-
17.
BAR „U IWONY” Franciszek Śliwa
1
-
-
-
-
-
18.
Dystrybucja WOKAVIT Iwona Woźniak Kaczory
-
-
-
-
1
-
19.
ELSO Bartosz Wodarkiewicz Piła
-
-
-
-
1
-
20.
F.H.U. Ewelina Rozmus
1
1
-
-
-
-
21.
Firma GLOBAL - SECURITY Sp. z o.o.
2
-
-
-
-
-
22.
Firma Handlowa „NEW STYL”  Beata Boryniak- Serej
1
-
-
-
-
-
23.
Firma Handlowa„WOŹNIAK”Iwona Woźniak
2
1
-
-
-
-
24.
Firma Handlowo - Usługowa „DOROTA” Dorota Jędrzejczyk
-
-
1
-
-
-
25.
Firma Handlowo - Usługowa „EVA” Ewa Nowocińska
1
-
-
-
-
-
26.
Firma Handlowo - Usługowa „MJJM” Maciej Godziński
-
1
-
-
-
-
27.
Firma Handlowo Produkcyjna · VEGA· Wyrzysk
-
-
-
-
4
-
28.
Firma Piekarnia „HANIA” Hanna Stepnowska
1
-
-
-
-
-
29.
Firma Usługowo - Handlowa Adam Subczyński
1
-
-
-
-
-
30.
Gabinet Kosmetyczny „DAFNE” Agnieszka Ciepłuch
-
1
-
-
-
-
31.
Gabinet Rehabilitacji Bogumiła Kmioła
1
-
-
-
-
-
32.
Gospodarstwo Ogrodniczo - Rolne Zbigniew Ciepłuch
-
-
1
-
-
-
33.
Handel Obwoźny Artur Wąs
1
-
-
-
-
-
34.
JOLANTA L. Szczyglewska Maria Jolanta Szczyglewska
-
1
-
-
-
-
35.
KAMELEON Agencja Wydawniczo-Reklamowa Arkadiusz Knap
-
-
1
-
-
-
36.
Komenda Powiatowa Policji w Pile
1
-
-
-
-
-
37.
Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ujściu
1
-
-
-
-
-
38.
Muzeum Okręgowe w Pile
2
2
-
-
-
-
39.
Niepubliczny Zespół Opieki Zdrowotnej „ORTHOS”
1
-
-
-
-
-
40.
Niepubliczny Zespół Poradni Specjalistycznych „PULS”
1
-
-
-
-
-
41.
Nieruchomości FURMAN Piła
-
-
-
-
1
-
42.
NZOZ Kontraktowa Praktyka Lekarska
1
-
-
-
-
-
43.
Ogólnokrajowa Spółdzielnia Turystyczna „GROMADA”
2
4
-
-
-
-
44.
Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Pile
1
-
-
-
-
-
45.
ORIENT Helena Bieniek
-
1
-
-
-
-
46.
P.H.U. „AN-BUD” Jakub Andrzejwski
3
1
-
-
-
-
47.
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Pile
1
-
-
-
-
-
48.
PHU „ARAMIS” Mirosław Helwich
-
1
-
-
-
-
49.
PHU Transport Drogowy „SPEDYCJA” Wacław Mrotek
-
1
-
-
-
-
50.
Pilska Izba Gospodarcza
2
-
-
-
-
-
51.
Pilska Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko - Własnościowa
2
-
-
-
-
-
52.
Pilski Dom Kultury
-
-
2
-
-
-
53.
POLWAY s.c. Tomasz Jorka, Marcin Magdziarz
-
1
-
-
-
-
54.
Poszukiwania Nafty i Gazu „NAFTA” Sp. z o.o.
1
-
-
-
-
-
55.
Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności
1
-
-
-
-
-
56.
PPHU ·PETROL-HAWEN· J.A.Zmyślony Spółka Jawna Piła
-
-
-
-
1
-
57.
Pralnia „SONIA” Stanisław Pirch
-
4
-
-
-
-
58.
PRO - MODA Beata Wojtecka
-
2
-
-
-
-
59.
Przedsiębiorstwo Budowlane „PBR” S.A
2
-
-
-
-
-
60.
Przedsiębiorstwo Handlowe „KRZYŚ” s.c. 
1
-
-
-
-
-
61.
Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe „PAG” Grażyna Król - Piekarska
-
1
-
-
-
-
62.
Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe „TADEX” s.c.
2
-
-
-
-
-
63.
Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Stanisław Biela
2
-
-
-
-
-
64.
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Piotr Radwański Wyrzysk
-
-
-
-
1
-
65.
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „MINI” Iwona Furman
1
-
-
-
-
-
66.
Przedsiębiorstwo Hodowli Zarodowej i Nasiennictwa „Dębno” Sp. z o.o.
1
-
-
-
-
-
67.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „ALMA” Dariusz Kułaga
2
-
-
-
-
-
68.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „EURO-TOP” Urszula Czerwińska
-
-
1
-
-
-
69.
Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe „RETMAN” Iwona Iwicka
2
-
1
-
-
-
70.
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „REN-WIT’ Rataje
-
-
-
-
1
-
71.
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „TECHBUD” Jan Kozera
1
-
-
-
-
-
72.
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Import-Eksport, Handel-Usługi
1
-
-
-
-
-
73.
Przedszkole Publiczne   Nr 16
1
-
-
-
-
-
74.
Przedszkole Publiczne Nr 11
-
1
-
-
-
-
75.
Przedszkole Publiczne Nr 19 im. Misia Uszatka
-
1
-
-
-
-
76.
Publiczna Szkoła Podstawowa Ruda
-
1
-
-
-
-
77.
Sklep Ogólnospożywczy Pochodzenia Krajowego i Zagranicznego
-
1
-
-
-
-
78.
Sklep Spożywczo-Przemysłowy Teresa Kozłowska
-
1
-
-
-
-
79.
Sklep Wielobranżowy Żanetta Mrotek
1
-
-
-
-
-
80.
Studio Urody La Belle
1
-
-
-
-
-
81.
Szkoła Podstawowa Mościska
-
1
-
-
-
-
82.
Szpital Powiatowy im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie
-
1
-
-
-
-
83.
TOPI POLSKA Barbara Tokarska Piła
-
-
-
-
5
-
84.
Ujski Dom Kultury
-
-
1
-
1
-
85.
Urząd Gminy Szydłowo
1
-
-
4
-
-
86.
Urząd Gminy w Białośliwiu
6
-
-
1
-
-
87.
Urząd Gminy w Kaczorach
-
-
-
4
-
-
88.
Urząd Gminy w Miasteczku Krajeńskim
-
-
-
7
-
-
89.
Urząd Miasta Piły
1
-
-
-
-
-
90.
Urząd Miejski Gminy Łobżenica
-
1
-
11
-
-
91.
Urząd Miejski w Ujściu
2
5
-
2
-
-
92.
Urząd Miejski w Wyrzysku
-
-
-
5
-
-
93.
Urząd Miejski w Wysokiej
-
-
-
8
-
-
94.
Warsztaty Terapii Zajęciowej przy Parafii p.w. Świętego Mikołaja
1
-
-
-
-
-
95.
Wyższa Szkoła Biznesu
3
-
-
-
-
-
96.
Z.G.P.U.H. „MAREK” Marek Lach
-
1
-
-
-
-
97.
Zakład Budownictwa Ogólnego „DOMBUD” Ewa Fenske
1
-
-
-
-
-
98.
Zakład Budownictwa Ogólnego „DOMBUD“ Wiesław Fenske
1
1
-
-
-
-
99.
Zakład Budownictwa Ogólnego „DOMEK” Krzysztof Łukowski
-
3
-
-
-
-
100.
Zakład Gastronomiczny „u Doroty” Dorota Pawłowska
1
-
-
-
-
-
101.
Zakład Handlowo - Produkcyjno - Usługowy Andrzej Dzierbiński
-
1
-
-
-
-
102.
Zakład Meblarski „MEBLOSTYL” Jacek Szuster
1
1
-
-
-
-
103.
Zakład Ochrony Środowiska i Higieny Pracy „BIOSAN” s.c.
1
-
-
-
-
-
104.
Zakład Ogólnobudowlany Jerzy Witkowski
1
-
-
-
-
-
105.
Zakład Usług Leśnych Władysław Narloch
-
-
1
-
-
-
106.
Zakład Usługowo - Handlowy Stefan Klessa
-
1
-
-
-
-
107.
Zakład Wielobranżowy „BOHARD” s.c.
1
-
-
-
-
-
108.
Zarząd Dróg i Zieleni
1
-
-
-
-
-
109.
Zespół Opieki Zdrowotnej w Wyrzysku
1
-
-
-
-
-
110.
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. M. Kopernika
1
-
-
-
-
-
111.
Zespół Szkół w Szydłowie
-
1
-
-
-
-
112.
Związek Stowarzyszeń Pilski Bank Żywności
-
1
-
-
-
-
Wytworzył:
Udostępnił:
Wika Artur
(2008-07-15 12:42:02)
Ostatnio zmodyfikował:
Wika Artur
(2008-07-15 12:43:33)

       DRUKUJ TĘ STRONĘ Obrazek drukarki    
 
liczba odwiedzin: 948